Wielu użytkowników w ramach konta Comarch ERP XT

W Comarch ERP XT można dodawać tzw. subkonta, czyli konta użytkowników przypisane do konta głównego.
Dzięki temu w ramach jednego konta Comarch ERP XT można rozdzielić zakres obowiązków pomiędzy współpracowników, przypisując im różny zakres dostępu do konta, w zależności od pełnionych obowiązków.

 

Jak dodać użytkownika do konta głównego?

1. Aby dodać nowego użytkownika do konta należy kliknąć w Imię i Nazwisko administratora w prawym górnym rogu, a następnie przejść do Moje Pakiety >> Użytkownicy i skorzystać z opcji Dodaj użytkownika.

2. Na nowym oknie wypełniamy pole e-mail oraz Imię i Nazwisko. Podany e-mail będzie loginem użytkownika. Poniżej możemy wybrać pakiet do jakiego użytkownik będzie miał dostęp. Po wybraniu opcji Zapisz na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

3. Po aktywacji nowego użytkownika można zmienić oraz wykupić odpowiedni pakiet klikając przycisk Zarządzaj pakietami zespołu. Wyświetla się strona z dostępnymi przyciskami Zmień pakiet oraz Przejdź do płatności za pomocą których dostosowujemy rodzaj pakietu do użytkownika oraz wykupujemy dany pakiet.

Wskazówka
Możliwość dodawania nowych użytkowników oraz zamawiania opcji dodatkowych dostępna jest wyłącznie w panelu konta głównego Comarch ERP XT.
Wskazówka
Każdy Użytkownik systemu Comarch ERP XT może być zalogowany jednocześnie na jednym urządzeniu mobilnym (w ramach aplikacji natywnej) i na jednym stanowisku poprzez przeglądarkę WWW. Nie jest możliwe jednoczesne logowanie na wielu urządzeniach tego samego typu.
Wskazówka
Jeżeli konto zostało założone poprzez Comarch Cloud Portal, w menu Użytkownicy, po kliknięciu na przycisk „Dodaj użytkownika”, nastąpi przekierowanie do Comarch Cloud Portal gdzie można dodać nowego użytkownika do produktu.

 

Zobacz także: Jak zalogować się pierwszy raz na konto użytkownika? 

Czy ten artykuł był pomocny?