Wielu użytkowników w ramach konta Comarch ERP XT.

Dotyczy tylko Klientów Comarch

W Comarch ERP XT można dodawać tzw. subkonta, czyli konta użytkowników przypisane do konta głównego.
Dzięki temu w ramach jednego konta Comarch ERP XT możemy rozdzielić zakres obowiązków pomiędzy współpracowników, przypisując im różny zakres dostępu do konta, w zależności od pełnionych obowiązków.

Jak dodać użytkownika do konta głównego?

1. Aby dodać nowego użytkownika do konta należy skorzystać z opcji „Dodaj użytkownika” klikając w Imię i Nazwisko administratora w prawym, górnym rogu >> Moje Pakiety >> Użytkownicy.

2. Na nowym oknie wypełniamy pole E-MAIL oraz Imię i Nazwisko. Podany e-mail będzie loginem użytkownika. Poniżej możemy wybrać pakiet do jakiego użytkownik będzie miał dostęp. Po wybraniu opcji „Zapisz” na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

3. Po aktywacji nowego użytkownika można zmienić oraz wykupić odpowiedni pakiet klikając przycisk „Zarządzaj pakietami zespołu”. Wyświetla się strona z dostępnymi przyciskami „Zmień pakiet” oraz „Przejdź do płatności” za pomocą których dostosowujemy rodzaj pakietu do użytkownika, oraz wykupujemy dany pakiet.

Uwaga! Możliwość dodawania nowych użytkowników oraz zamawiania opcji dodatkowych dostępna jest wyłącznie w panelu konta głównego Comarch ERP XT.

Zobacz także: Jak zalogować się pierwszy raz na konto użytkownika? 

Czy ten artykuł był pomocny?