Jak zmienić login?

Dotyczy tylko Klientów Comarch

Użytkownicy Comarch ERP XT mają możliwość zmiany adresu mailowego, którego używają podczas logowania się do programu. Aby zmienić swój login:

Krok pierwszy – wybieramy Moje konto >> Moje dane i na zakładce  >> Zmień adres e-mail.

 

Krok drugi – pojawia się okienko informujące o przekierowaniu do usługi, gdzie będzie możliwa zmiana loginu. Wybieramy opcję „Tak” by kontynuować proces.

Krok trzeci – zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie zarządzamy naszym kontem Comarch Cloud. Należy teraz w prawym górnym rogu wybrać Zaloguj się >>> Zarządzaj kontem Comarch Cloud >>> Edytuj e-mail.

Krok czwarty – Należy teraz podać nowy adres e-mail. Po jego wpisaniu klikamy „Zmień”. Pojawi się informacja, że na nowy adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. W mailu klikamy ten link i zostajemy przeniesieni na konto Comarch Cloud.

Krok piąty –  wystarczy teraz ponownie wejść na stronę erpxt.pl i zalogować się. Do naszego nowego loginu przypisane jest stare hasło (to które używaliśmy do logowania się z użyciem starego adresu mailowego).

Ważne! Po aktywowaniu nowego adresu mailowego nie będzie już możliwości korzystania ze starego maila podczas logowania.

Ważne! Należy pamiętać, że po zmianie adresu mailowego – nowy login będzie obowiązywał dla wszystkich usług dostępnych w Comarch Cloud.

Czy ten artykuł był pomocny?