Jak przebiega rejestracja?

Dotyczy tylko Klientów Comarch

W tym artykule opisaliśmy jak poprawnie zarejestrować swoje konto. W tym celu należy:

Krok pierwszy – wejść na stronę www.erpxt.pl. Na tej stronie znajdują się wszelkie potrzebne informacje dotyczące programu – jego funkcji, ceny i zawartość pakietów oraz sekcja Wypróbuj za darmo!

Krok drugi – w okienku Wypróbuj za darmo! uzupełniamy adres e-mail, akceptujemy warunki regulaminu i klikamy „Zarejestruj się”.

Krok trzeci – na adres e-mail zostanie wysłana wiadomość, a w niej link aktywacyjny. Klikamy w link, ustawiamy hasło i klikamy „Dalej”. Zalecamy ustawienie bezpiecznego hasła, o czym możesz przeczytać wybierając „Wymagania dotyczące hasła”.

Program loguje nas na konto. Po zalogowaniu pojawia się wiadomość powitalna. Aby od razu dodać fakturę należy kliknąć przycisk „Dodaj swoją pierwszą fakturę”, natomiast wybierając „Nie teraz” program przeniesie nas na ekran startowy gdzie będziemy podglądać aktualne wyniki finansowe firmy i dodawać nowe dokumenty.

Na formularzu pierwszej faktury możemy uzupełnić dane dotyczące naszej firmy. Po podaniu numeru NIP program automatycznie pobierze nasze dane z GUS oraz da nam możliwość ręcznego zmodyfikowania i uzupełnienia naszych danych.

Ważne! Domyślnie wybranym pakietem podczas rejestracji jest pakiet IV. Zawiera on Faktury, Magazyn oraz Księgowość.

Czy ten artykuł był pomocny?