Czy program Comarch ERP XT działa na iPhone?

Program Comarch ERP XT jest dostępny również jako aplikacja instalowana bezpośrednio  na iPhonie. Jeżeli Użytkownik chce korzystać z tej wersji programu konieczne jest pobranie aplikacji  z App Store. Aby wyszukać aplikacje wystarczy wpisać Comarch ERP XT.

 

Po zainstalowaniu aplikacji Użytkownik może założyć nowe konto lub zalogować się na już istniejące. Jeśli posiadany pakiet straci ważność Użytkownik ma możliwość zakupu wybranego pakietu bezpośrednio z aplikacji, wybierając Ustawienia  >> Moje pakiety.

 

W zależności od pakietu w aplikacji znajdują się określone funkcje. W pakiecie Faktury można wstawiać faktury sprzedaży, zaliczkowe, proforma, zakupu oraz korekty do nich. Ponadto Użytkownik może dodać oferty.

W pakiecie z księgowością Użytkownik może prowadzić ewidencję w rejestrze sprzedaży, zakupu oraz Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów.

W aplikacji znajdują się również części wspólne dostępne dla wszystkich pakietów tj. lista kontrahentów, produktów, formy płatności, rachunki bankowe.

Ważne ! Więcej funkcji jest dostępnych w wersji webowej programu. Wersja mobilna zawiera najczęściej wykorzystywane opcje programu.

Czy ten artykuł był pomocny?