Komunikat o koncie testowym dla Klienta współpracującego z Biurem Rachunkowym

Dotyczy tylko Klientów Comarch

W tym artykule opisaliśmy, w jaki sposób postępować, jeśli użytkownik otrzymuje komunikat, że jego konto jest w trybie testowym.

Należy pamiętać, że Klient Comarch ERP XT współpracujący z Biurem Rachunkowym może otrzymać bezpłatny pakiet Faktury w zależności od pakietu posiadanego przez Biuro Rachunkowe. Więcej informacji znajduje się  na stronie iksiegowosc24.pl.

Najczęstszą przyczyną komunikatu o koncie testowym jest wybrany nieprawidłowy pakiet. Aby program działał poprawnie, konieczne jest zalogowanie się administratora na swoje konto i zmiana pakietu na Faktury.

Jeśli od razu po zalogowaniu użytkownik otrzyma komunikat z opcjami Wyloguj i Kup pakiet, to klikamy na Kup pakiet i wybieramy zakładkę Pakiety zespołu. Następnie zmieniamy pakiety dla wszystkich aktywnych użytkowników na Faktury. Zapisujemy zmiany i logujemy się do programu ponownie.

Jeśli po zalogowaniu mamy możliwość poruszania się po programie, wybieramy Mój pakiet i zakładkę Pakiety zespołu. Następnie zmieniamy pakiety dla wszystkich aktywnych użytkowników na Faktury. Zapisujemy zmiany i logujemy się do programu jeszcze raz.

Jak wysłać dokumenty do swojego Księgowego? (IWD)

Wysyłanie danych przez IWD, a brak dokumentów do wysłania, jak wysłać pustą paczkę?

Czy ten artykuł był pomocny?