Komunikat o koncie testowym dla użytkownika IWD

Dotyczy tylko Klientów Comarch

W tym artykule opisaliśmy, w jaki sposób postępować, jeśli użytkownik IWD otrzymuje komunikat, że jego konto jest w trybie testowym.

Należy pamiętać, że Użytkownicy IWD otrzymują bezpłatnie pakiet Faktury.

Najczęstszą przyczyną komunikatu o koncie testowym jest wybrany nieprawidłowy pakiet. Aby program działał poprawnie, konieczne jest zalogowanie się administratora na swoje konto i zmiana pakietu na Faktury.

Jeśli od razu po zalogowaniu użytkownik otrzyma komunikat z opcjami Wyloguj i Kup pakiet, to klikamy na „Kup pakiet” i wybieramy zakładkę użytkownicy. Następnie zmieniamy pakiety dla wszystkich aktywnych użytkowników na „Faktury”. Zapisujemy zmiany i logujemy się do programu ponownie.

Jeśli po zalogowaniu mamy możliwość poruszania się po programie, wybieramy  Moje pakiety i zakładkę Użytkownicy. Następnie zmieniamy pakiety dla wszystkich aktywnych użytkowników na „Faktury”. Zapisujemy zmiany i logujemy się do programu jeszcze raz.

Jeśli jeszcze nigdy nie wysyłaliśmy paczki do Biura Rachunkowego, to z poziomy Menu > Start powinniśmy wysłać paczkę. Komunikat zniknie następnego dnia.

Jak wysłać dokumenty do swojego Księgowego? (IWD)

Wysyłanie danych przez IWD, a brak dokumentów do wysłania, jak wysłać pustą paczkę?

Czy ten artykuł był pomocny?