Dowiedz się więcej o pakietach Comarch OCR.

Jako Użytkownik Comarch ERP XT, możesz co miesiąc bezpłatnie odczytać 20 dokumentów z pliku do Rejestru VAT zakupu. Pakiet 20 dokumentów jest ważny w ramach miesiąca kalendarzowego – od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, niezależnie w którym dniu nastąpi rozpoczęcie korzystania z usługi. Jeśli nie wykorzystasz w jednym miesiącu wszystkich dokumentów, pozostała ilość nie przejdzie na kolejny miesiąc.

Pozostały limit stron możesz sprawdzić wybierając z menu kontekstowego na liście Rejestru VAT zakupu opcję Sprawdź ilość stron do wykorzystania w Comarch OCR

Jeśli 20 stron miesięcznie jest niewystarczające, możesz kupić dodatkowe rozszerzenie, lub przejść na większy pakiet.

Kupując rozszerzenie, dostaniesz bezterminowo dodatkowe 250 stron. Dodając dokumenty z pliku, najpierw będziemy pomniejszać ilość z 20 dokumentów. Gdy je wykorzystasz, zaczniemy pomniejszać ilość z pakietu rozszerzenie. Niewykorzystane strony z rozszerzenia, przechodzą na kolejny miesiąc.

Możesz też przejść na miesięczny abonament i wybrać jeden z dostępnych pakietów. Wówczas co miesiąc dostaniesz do wykorzystania wybraną liczbę stron. Niewykorzystane strony przechodzą na kolejny miesiąc.

Pakiety Comarch OCR kupisz w sklepie Comarch.

Czy ten artykuł był pomocny?